Skip to content

Open Huis en eerste Eredienst in vernieuwde Martinuskerk

Op zaterdag 19 juli opende de Martinuskerk in Markelo haar deuren voor het Open Huis. Na een periode van verbouwing konden bezoekers het vernieuwde kerkgebouw bekijken. De reacties waren positief: veel waardering voor de eigentijdse uitstraling en het behoud van de vertrouwde sfeer. De koffie stond klaar en er werd volop bijgepraat.

Een dag later, op zondag 20 juli, vond de eerste kerkdienst in de vernieuwde kerk plaats. De dienst begon in de Martinushof, van waaruit gezamenlijk de oversteek werd gemaakt naar het kerkgebouw. Bij aankomst droeg aannemer Willem Jan Noteboom symbolisch de sleutels terug over aan de kerkenraad. Vervolgens betraden Daniëlle van Coeverden en Jan de Visser als eersten het vernieuwde interieur – een bijzonder moment, omdat beiden nauw betrokken zijn (geweest) bij het ontwerp van de kerk.

De kerk zat bij aanvang van de dienst nagenoeg vol. Tijdens de viering werd stilgestaan bij het verloop van de verbouwing en de samenwerking met alle betrokkenen. Ook na afloop klonken veel positieve geluiden: blijdschap om terug te zijn op een vertrouwde plek, in een gebouw dat klaar is voor de toekomst.

Laatste nieuws

Paasbakjes brengen aandacht en waardering

Voor Pasen zijn er weer paasbakjes gemaakt en rondgebracht bij mensen van de Martinuskerk. De attentie werd met
liturgisch-bloemstuk-doop-martinuskerk-website-pkn-markelo-fotostudio-FSMW_20260129-0245.jpg

Liturgisch bloemstuk Palmpasen

Op Palmpasen gedenken en vieren we hoe Jezus feestelijk Jeruzalem binnentrok. In deze liturgische schikking is de weg
buurtdienst-stokkum-martinuskerk

Buurtdienst in Stokkum op zondag 22 maart

Op zondag 22 maart wordt in ’t Gebouwtje in Stokkum een buurtdienst gehouden. De dienst begint om 10.00
No results found.