De eerstvolgende zangavond, georganiseerd door de Protestantse Vrouwendienst, vindt plaats op vrijdag 29 oktober. Door de versoepeling van de coronamaatregelen zijn nu, naast de bewoners, ook mensen van “buiten” Anholtskamp van harte welkom.

De ontvangst met koffie is om 18.30 uur en de avond duurt tot ongeveer 19.45 uur. Voorganger is ds. Rob. Nijhuis en Jonneke Adolfsen verzorgt dit keer de begeleiding op de piano.

Voor de pauze worden christelijke liederen gezongen en houdt ds. Rob. Nijhuis een korte meditatie. Tijdens de pauze kan even bijgepraat worden en wordt er gecollecteerd voor de diaconie van de Martinuskerk. Daarna worden er oud-Hollandse liedjes gezongen en verzorgt Herma Bonenkamp een bijdrage.

Dus houdt u van zingen, zing dan mee en wees van harte welkom! Graag van tevoren even aanmelden op tel. 0547-362652.