In de themadienst van zondag 14 mei staan vrouwen centraal. De dienst valt samen met Moederdag, een dag waarop alle moeders in het zonnetje worden gezet. Een ontbijtje op bed, het knutselen van een cadeautje op school of een bosje bloemen, allemaal manieren om de waardering voor je moeder te uiten. Maar moeten we op een dag als deze niet alle vrouwen in het zonnetje zetten. Want alle vrouwen moeder of niet nemen een belangrijke plaats in ons leven in en zijn allen op hun eigen manier sterke persoonlijkheden. In de dienst staan we stil bij het moederschap en de vrouwen in de bijbel. De dienst zal muzikaal omlijst worden door het koor ‘Samen op weg’ uit Bergentheim en Dini Beuving zal in deze dienst voorgaan. De dienst begint om 10.00 uur en na afloop is er achter in de kerk de mogelijkheid om koffie te drinken en met elkaar na te praten. Iedereen is welkom; graag tot dan!

Poster voor de themadienst op zondag 14 mei 2017. (klik hier)