Op zondag 19 februari 2017 is er weer een themadienst, deze keer is het Thema: “Kijken naar jezelf” Jezus heeft ons er namelijk op attent gemaakt dat je beter eerst naar jezelf kunt kijken, voordat je uitspraken over een ander doet. Haal eerst de balk uit je eigen oog, voordat je wat zegt over de splinter in het oog van een ander. Maar betekent dat dat je nooit kritiek mag hebben? Wanneer heb je eigenlijk recht van spreken? Ook al ben je zelf niet zonder fouten, je moet toch kunnen opkomen voor waarheid en eerlijkheid? De voorganger deze zondag is Dhr Douwe de Roest uit Leiden en de muzikale begeleiding komt van de jongerenband Jobb uit Bergentheim. Na afloop kunt u onder het genot van een kopje koffie of thee napraten achter in de kerk. De Commissie Themadiensten nodigt u allen van harte uit voor deze dienst

POSTER (klik hier)