GHLOp zondag 17 april 2016 om 10 uur is er weer een themadienst, welke deze keer een heel bijzondere dienst zal zijn en in alle opzichten anders dan anders. Deze zondag komt het jongerenkoor Eigen-wijs uit Goor bij ons om hun project #GHL( geloof hoop en liefde) op te voeren. Dit verhaal gebaseerd op het Bijbelverhaal van Paulus welke is vertaald naar de hedendaagse tijd zal worden verteld door mevr. Dini Beuving-Dannenberg. Via een aangrijpend verhaal en prachtige popmuziek maakt #GHL de problematiek rond radicalisering binnen het geloof bespreekbaar, en dit op een open manier en waarin de dialoog tussen geloven centraal staat. Het verhaal wordt ondersteund door muziek van onder andere Kensington, Dotan en U2 maar bevat ook een prachtige ballad van Elisa Krijgsman en het schitterende Agnus Deï.
We heten u daarom ook van harte welkom tijdens deze dienst
Na afloop is er weer gelegenheid om achter in de kerk na te praten over de dienst onder het genot van een kopje koffie of thee.