“Hoe houd je het vol als je geen duidelijk perspectief hebt?” Deze vraag hoor je regelmatig terugkeren in reacties op de huidige situatie met corona. Mensen hebben behoefte aan een lichtpunt zodat ze weten waar ze zich op kunnen richten bij alle onduidelijkheid die er nu is.
Met deze vraag in het achterhoofd duiken we a.s. zondag in de verhalen over Mozes die zijn in Egypte onderdrukte volksgenoten uitleidt door de Sinaïwoestijn op weg naar het gebied van hun voorouders, het land Kanaän. Onderweg krijgen ze te maken met gebrek aan voedsel. “Hoe nu verder?” In de oorlogsjaren vroeg een echtpaar uit Rotterdam zich dat ook af en besloot dat er voor hun drie kinderen onderdak zou worden gezocht bij boeren in onze streek. Zondag meer hierover.
Ds. Marten Dijkstra

U kunt deze dienst live volgen via https://kerkdienstgemist.nl/stations/181-Protestantse-Gemeente-Markelo. Ook is het mogelijk om deze dienst achteraf terug te kijken. De liturgie voor de Oogstdienst kunt u hier downloaden.