Oorspronkelijk hadden we in gedachten, dat de eerste dienst van 2021 een wat meer bijzonder karakter zou moeten hebben: de drie predikanten zouden voorgaan in een korte morgengebed en daarna zouden we uitgebreid samen nieuwjaarswensen uit kunnen wisselen in de Martinushof. Maar… als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan…
Daarom komen Marten, Rob. en Deodaat op zondagmorgen 3 januari via het scherm bij ú aan. Natuurlijk om u een gezegend 2021 te wensen, maar ook een uiterst korte overdenking. Ieder neemt een geschenk mee: goud, wierook en mirre.
ds. Deodaat van der Boon.

U kunt de liturgie van deze dienst hier downloaden.

U kunt deze dienst bekijken via: https://kerkdienstgemist.nl/stations/181-Protestantse-Gemeente-Markelo of het YouTube-kanaal van Martinuskerk Markelo.