Het feesten voorbij
Wie een verjaardag of jubileum heeft, kan een ouderwets feestje wel schudden vandaag. Er is een verhaal in de bijbel waar het ook met feesten gedaan lijkt, omdat de wijn op is geraakt. Tot er een appèl wordt gedaan op een gast, die daar verandering in brengt. Jezus. Velen van u hebben er vast wel van gehoord: water proeft ineens als wijn. Zo iemand wil ik ook wel uitnodigen bij mij aan huis. En bij u? Wat zou u deze Jezus voor willen leggen? Zondag lezen we hierover in het evangelie van Johannes, een schrijver, die meer lagen verwerkt in een verhaal. Noem het een soort van gecodeerde boodschap. U mag zelf proberen om deze op het spoor te komen door hoofdstuk twee te lezen. En dan kan het best zijn, dat de een er wat anders uithaalt dan de ander, maar dat maakt het ook weer tot een speurtocht, die misschien wel nooit af is. Veel succes, Marten Dijkstra.

U kunt deze dienst zondag vanaf 10.00 uur bekijken op: https://kerkdienstgemist.nl/stations/181-Protestantse-Gemeente-Markelo. Terugkijken op een ander tijdstip kan ook.