Vanwege de verscherpte coronamaatregelen werd medio oktober het besluit genomen om de Martinuskerk voorlopig te sluiten (uitvaarten uitgezonderd).
Aangezien we steeds vaker vanuit onze gemeente geluiden horen dat er een sterke behoefte is om weer naar de kerk te kunnen gaan, heeft de kerkenraad gemeend om vanaf zondag 6 december de deuren van de Martinuskerk weer te openen. Dit alles met in ons achterhoofd dat er, ook in Markelo, helaas veel coronabesmettingen zijn, en dat we dus uiterst voorzichtig te werk moeten gaan.

Besloten is dat er maximaal 30 kerkgangers tijdens de eredienst aanwezig mogen zijn, exclusief medewerkers.
Omdat er maar beperkt plek is, is het noodzakelijk om van tevoren te reserveren. U kunt daartoe weer bellen, sms’en of appen met telefoonnummer 06-57511169. Bij binnenkomst in de kerk dient u een mondkapje te dragen en uw handen te ontsmetten. Vervolgens wordt u naar uw plekje gebracht door een gastvrouw of onze koster Jeroen.