Kom ‘Harry Bannink’ zingen met Mar-Cant Markelo – Iedereen kent de liedjes van ‘Ja Zuster, Nee Zuster’ nog van vroeger. De teksten zijn van Annie M.G. Schmidt en de muziek is van Harry Bannink. Vrouwenkoor Mar-Cant organiseert een serie van drie bijeenkomsten, waarin we een aantal liedjes van Harry Bannink instuderen. Wij nodigen iedereen uit om mee te zingen. We willen graag dat heel veel vrouwen kennismaken met: – Mar-Cant, dat leuke vrouwenkoor uit Markelo – de gezelligheid en ontspanning van het samen zingen – onze dirigent Frauke Langbein, die geweldig leiding geeft aan het koor en ons altijd weer enthousiast weet te maken voor het veelzijdig repertoire Vandaar een uitnodiging aan alle vrouwen in Hof van Twente en daarbuiten.
Kom op dinsdag 7, 14 en 21 mei naar de Martinushof, Kerkplein 41, 7475AE in Markelo.

We zingen van 19.30 tot 21.00 uur. Enthousiasme is belangrijker dan goed kunnen zingen.
We vragen een kleine bijdrage van €12,50 voor drie bijeenkomsten.

Informatie en aanmelden bij: info@mar-cant.nl of via de site www.mar-cant.nl.