20110601_kosterkoeleVoor de tweede keer wordt er een kerstgezinsdienst gehouden in de Kosterskoele en wel op 24 december vanaf 19.30 uur. Tijdens deze dienst, die wordt voorgegaan door mevrouw Dini Beuving, wordt er een kerstspel gespeeld dat geschreven is door Gert-Jan Oplaat. Het verhaal speelt zich af in de omgeving van Markelo. Het Markelo’s mannenkoor zal een aantal liederen ten gehore brengen in het dialect. Ook zullen er ossenhoornblazer aanwezig zijn.
Aan het eind van de dienst is er koffie/thee of glühwein en voor de kinderen is er warme chocolademelk. Kinderen die een kleurplaat hebben gemaakt, kunnen deze bij aanvang van de dienst inleveren en krijgen daarvoor een kleinigheidje. Parkeren kan aan de Potdijk bij het zwembad. Mensen die deze dienst gaan bijwonen wordt aangeraden iets warms aan te trekken of een warme deken mee te nemen.