Kerstfilm voor en door kinderen

Al lijkt het nu nog ver weg; wij zijn druk bezig met de voorbereidingen voor kerst. Alhoewel we nog niet helemaal weten op welke manier de kerstdagen binnen en buiten de kerk gevierd kunnen worden, wordt er gewerkt aan een fantastisch kerstproject. Het kerstverhaal uit de Bijbel wordt op een nieuwe manier bewerkt en geschreven en alle kinderen van de nevendienst worden uitgenodigd om hier tekeningen bij te maken. Deze worden geplakt in het kerstverhaal en op kerstavond aan iedereen die dat maar wil beschikbaar gesteld. Alvast heel veel dank aan alle kinderen die hiermee aan de slag gaan, hun ouders en niet te vergeten Bep van der Zwan die alles gaat monteren. Omdat de montage van de kerstfilm veel tijd kost, zijn we al op tijd aan dit project begonnen!


De droomduiding van het kerstverhaal

By | 2020-11-18T16:04:04+01:00 november 18th, 2020|Geen categorie|Reacties uitgeschakeld voor Kerstfilm voor en door kinderen

About the Author: