muziekJubileum-zanguurtje  Anholtskamp

1991 – 2016

Het is 25 jaar geleden dat ds. Deodaat van de Boon i.s.m. de Prot. Vrouwen Dienst de eerste zangavond organiseerde. Uitnodigingen gingen/gaan heel Markelo door. De bedoeling van deze avonden was- en is, dat we met een grote groep mensen op ontspannen wijze bekende geestelijke liederen zingen en na een kopje koffie/thee ook nog wat bekende oude schoolversjes. Dit sloeg aan en na 25 jaar zijn we nog niet uitgezongen!

Daarnaast is ontmoeting in dit uur heel belangrijk en contacten maken/onderhouden.

Dit jubileum willen we niet zo maar voorbij laten gaan. Om dit met velen te vieren, nodigen we u uit voor de zangavond in oktober:
vrijdag 28 oktober om 18.45 uur in de grote zaal van Anholtskamp.
Het wordt een uur (of iets langer) dat anders is dan gewoonlijk…een feestelijke samenkomst! Ieder die betrokken is of is geweest, ieder die de zangavonden een warm hart toedraagt, is van harte welkom!

Kom en zing mee!

de commissie van de Prot.Vr.Dienst.