Komende zondag is het derde Advent. Tijdens Advent vertellen we bekende verhalen na. Deze zondag gaat het over Maria. Ze krijgt ‘hoog bezoek’. Maria, een meisje nog, krijgt te horen dat ze moeder wordt. Een ‘wonderlijk’ verhaal over een wonderlijke gestalte die Maria een wonderlijke Boodschap brengt over een wonderlijk kind dat ze zal ontvangen.
Wonderlijk….Te mooi om niet waar te zijn……
ds. Rob. Nijhuis

Wilt u de eredienst bijwonen? Reserveer dan een plekje door te bellen, sms’en of appen met telefoonnummer 06-57511169. Uiteraard blijft het mogelijk om thuis de dienst online te volgen of achteraf terug te kijken via https://kerkdienstgemist.nl/stations/181-Protestantse-Gemeente-Markelo.
De orde van dienst voor aanstaande zondag 13 december kunt u hier inzien: 2020-12-13 liturgie eredienst.