Dopen 6 mei 2018

 

Vandaag hebben we drie dopelingen: Elias, Kensi en Daan. We zien hen voor in de vaas, in de kleuren blauw en roze. De doop vertelt hoe de kinderen ingedoopt worden in Gods geschiedenis van trouw, gesymboliseerd in de klimop aan weerzijde van de schikking.

God heeft jullie leven in Zijn hand genomen, daar is het veilig. Je mag schuilen in Zijn sterke armen, wanneer je bang bent als het donker is; in de koude wereld zal hij je verwarmen. Zijn armen worden gesymboliseerd door de hoge takken achter in de vaas.

Gods handen worden verbeeld door de palmbladen aan de voorkant van de schikking. In de bladeren liggen jullie als witte parels in Zijn handen.

De liefde van jullie ouders zien we weer in het witte hart aan de voorkant van de schikking. De gemeente ondersteunt jullie in de basis van de vaas, gesymboliseerd in de kleurrijke knikkers.